Ubranie też ma znaczenie

To prawda, że jak ubierasz się w stare, zniszczone ubrania to czujesz się źle i nie chce ci się nic robić. Jak ubierzesz się w nowe ciuszki i zrobisz makijaż, uczeszesz się ładnie i nawet paznokcie pomalujesz raz na miesiąc to od razu masz chęć robienia, działania, tworzenia. U mnie się zawsze sprawdza. 

Przeczytałam kilka dni temu świetny post właśnie na ten temat, który znalazłam na blogu młodej dziewczyny po psychologii, o nazwie Life Skills Academy. Pod tym linkiem znajdziecie ten artykuł. Otworzył mi oczy. I to szeroko. Kiedyś nie zdawałam sobie sprawy z takich rzeczy. Teraz wiem, że rzeczywiście wszystko ma wpływ na nasze zachowanie, nasze życie i nastrój. Koniecznie przeczytajcie, bo warto! 
Wiadomo, że nie wyrzucimy od razu wszystkich dresów, t-shirt’ow, getrów i bluz. Chodzi o to abyśmy nie chodziły w zniszczonych, dziurawych i brudnych ubraniach. Bo od samego patrzenia na takie rzeczy, nie chce się wychodzić z łóżka, a już nie wspominając o wyjściu z domu czy zrobieniu czegoś konstruktywnego.

Dlatego dziewczyny ogłaszam akcję wyrzucania starych ciuchów, robienia porządków w szafach i ładnego ubierania się razem !
Przez tydzień musicie ładnie się ubierać, niezależnie od tego czy zostajecie w domu, czy wychodzicie ze znajomymi lub do pracy. Robicie porządki w szafach, regałach i garderobach. Wyrzucacie stare, podarte i poplamione ubrania, które nie pasują do niczego i nie przydadzą wam się więcej. Zobaczycie, że z mniejszą ilością rzeczy nie będziecie miały problemu z ubraniem się rano. Zmieni się wasz stosunek do pewnych spraw. Będziecie miały lepsze samopoczucie, nastrój i chłopak/mąż też będzie zadowolony.
Pamiętajcie! Wstajecie rano: dbacie o siebie, o swoje ciało. Malujecie się, ubieracie tak jakbyście miały się z kimś spotkać. Nawet do sprzątania możecie założyć ładniejsze ubrania, a nawet perły 🙂 Do kolacji z partnerem ubierz się ładnie i zrób mocniejszy makijaż, spryskajcie się ulubionymi perfumami i zjedźcie posiłek przy winie i świecach. Wieczorem załóż do spania seksowną piżamkę, koszulkę albo jeśli wolisz NIC.
Po kilku dniach poczujecie się inaczej. Szczęśliwsze i radośniejsze. Pojawi się uśmiech na twarzy gdy będziesz wstawać z łóżka.

 
Piszcie jak wrażenia i nastroje. 
Czekam na wieści 🙂
I powodzenia !

* zdjęcia pochodzą z google.pl

 

 Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

20 + 13 =