THE PLACE WHERE I WAS: Columbia Street


Jakiś czas temu na pewnym blogu znalazłam inspirację do kolejnej wycieczki po Londynie. A mianowicie ulicę Columbia Street. Jak sama nazwa wskazuje jest to ulica Kolumbijska. Mieści się tam również Kolumbijska szkoła. Więcej informacji o tym miejscu znajdziesz tutaj

Wzdłuż tej ulicy mieszczą się sklepy i sklepiki z: kwiatami, sztuką, akcesoriami do domu i kuchni, ubraniami, biżuterią, kosmetykami i wiele innych. Znajdziecie tam także kawiarenki z prawdziwą kolumbijską. Byłam zauroczona pięknymi wystawami i kolorowymi witrynami. Na drzwiach widziałam piękne kołatki w kształcie lisów.
Miejsce idealne do robienia zdjęć, na zbieranie inspiracji i zakup pamiątek.

Niestety ja byłam tam w piątek po godzinie 12.00 i na moje nieszczęście wszystkie sklepiki były pozamykane. Z tego co widziałam to otwierane są w weekendy, a niektóre na tygodniu po 16.00. Nie udało mi się pooglądać z bliska ręcznie robionych przedmiotów, ale już planuję odwiedzenie tego miejsca, oczywiście z zapasem gotówki. Oczywiście przedstawię wam relacje z planowanej wycieczki, a teraz pokażę wam zdjęcia, które zrobiłam na Columbia Street. Miłego oglądania. 

* zdjęcia mojego autorstwa
 


0 thoughts on “THE PLACE WHERE I WAS: Columbia Street”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

four + twelve =