By nie dopadła nas chandra / 7 sposobów

Jesienią czasem jest smutno, gdy liście już opadną i chmury zasłonią słońce. 
Jesienią czasem się nic nie chce, gdy przeziębienie złapie lub zmrozi wiatr stojąc na przystanku.
Jesień nie zawsze jest piękna i wesoła. 
Musimy sobie jakoś z tym radzić by nasz uśmiech i dobre samopoczucie trzymało się aż do wiosny. 


Moje sposoby na lepszy nastrój, na wstanie w końcu z łóżka, na nie zbzikowanie:

1. Słodkości – jedz koniecznie czekoladę, w kostkach, na gorąco do picia, z owocami lub na ostro z chilli, ale tylko tą najlepszej jakości. Poprawi twój humor, a twoje kubki smakowe oszaleją.

2. Małe SPA – z domowymi kosmetykami, długa kąpiel w pianie lub gorący prysznic z twoim ulubionym żelem. Nałóż sobie maseczkę na twarz, pomaluj się nawet jeśli zostajesz dziś w domu.


3. Rozmowy przy kieliszku wina, lub całej butelce – z przyjaciółką lub partnerem, na tarasie, na podłodze lub w łóżku. Wino poprawi nastrój, rozplącze język i może coś jeszcze 😉


4. Dobry film – najlepiej komedia, by się pośmiać a nawet popłakać z radości. Śmiech zaraża, więc śmiej się ile pary w płucach.

5. Gotuj. Przyrządź sobie słodki deser, smaczną sałatkę lub włoską pastę. Dobre jedzenie sprawi radość. A jeśli ładnie przystroisz stół, zaprosisz kogoś na poczęstunek, poczujesz się lepiej. 

6. Pomaluj paznokcie ulubionym kolorem. Nie musi to być jeden z jesiennych odcieni. Pomaluj paznokcie różem, fioletem lub wściekle żarówiastym pomarańczem. Jesienią wszyscy nakładają ciemne kurtki i płaszcze, a energetyczny kolor paznokci będzie świetnym akcentem. Pisząc to swoje paznokcie mam pomalowane na błękitno (kolor przypomina mi bajkę Smerfy) i świetnie się z tym czuję.

7. Zakochaj się tej jesieni – wyjdź do ludzi. Pokochaj też zwykłe rzeczy, np. codzienne robienie śniadania, czytanie książki w autobusie, chodzenie do warzywniaka po świeże warzywa. Kochaj się jeśli masz tylko okazje do tego, wiadomo co seks robi z człowiekiem, więc bawcie się 🙂0 thoughts on “By nie dopadła nas chandra / 7 sposobów”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

seven + eight =