My Top List

Zaczęła się jesień i nadszedł czas na nowe zakupy. Są to przedmioty, których aktualnie potrzebuję lub takie, które marzą mi się od jakiegoś czasu i nadszedł czas na zrealizowanie moich celów. 

Oto moja TOP LISTA

1. Z racji tego, że teraz częściej będę przebywać w domu, bo na dworze może być plucha i zimny wiatr, to chciałabym aby było przyjemnie i pachnąco, tak abym czuła się jakby było lato. Dlatego też świece zapachowe będą warunkiem koniecznym. 

2. Botki doskonałe do sukienki i spodni. A koturna będzie dużo wygodniejsza niż obcas, szczególnie gdy chodzimy po nierównych płytkach i chodnikach. Prawda?

3. Ipad też marzy mi się od dawna, jednak jego cena trochę mnie odstrasza. Dalej zastanawiam się czy kupić go czy jednak jakiś tańszy tablet. Może jakaś porada z waszej strony?

4. Te szklaneczki mnie zauroczyły. Połączenie szklanki z kieliszkiem. Świetny pomysł i podwójne zastosowanie 🙂

5. Sweter konieczny na jesienne spacery. Najlepiej w optymistyczny kolorze jak ten. 

6. Na lotnisku we Włoszech kupiliśmy kawę, ale zapomnieliśmy, że nie mamy w domu zaparzacza. Ten byłby idealny.

7. Nie mogę żyć bez dużego lustra w domu. Ostatnie zostało rozbite (nie przeze mnie). Myślę, że to byłoby świetne gdyż ma za sobą wieszaczki na ubrania. Czyli również podwójne zastosowanie, a w małym mieszkaniu to bardzo dobry pomysł.

8. Nowe pudła na scrapowe przedmioty są niezbędne. W tych będę miała wszystko uporządkowane, zamknięte szczelnie i widoczne co gdzie jest. 

9. Podobne kozaki już kiedyś miałam. Były idealne. Nosiłam je do wszystkiego i pasowały do wszystkiego. Tak je uwielbiałam i ciężko było mi się z nimi rozstać mimo, że zrobiły się w nich już dziury. Dlatego kupię podobne, jeśli tylko dostane je w sklepie, bo jak na razie wszystkie wyprzedane.10 thoughts on “My Top List”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

four − two =