My TOP LIST #2

Ostatnia moja Top Lista, którą możecie zobaczyć tu, w większości została wykonana, zakupiona, zrealizowana. Postanowiłam sobie stworzyć kolejną listę z potrzebnymi rzeczami tej jesieni. 

Tym razem jest to typowo sportowo-zdrowa lista 🙂 jeśli można to tak nazwać.

1. Getry do biegania są najlepsze. A raczej nie zdobędę się na odwagę biegać w krótkich, więc długie, dość grube sprawdzą się idealnie. 

2. Lunchbox to dla mnie teraz ważny gadżet na co dzień. Zaczęłam znowu dużo gotować i jeść dużo przekąsek, więc potrzebuję pojemnika z przegródkami.

3. Fartuszek kuchenny to przy moim ostatnim pichceniu konieczność. Marzy mi się taki. Prawda, że piękny? Niestety jest niepraktyczny. Mój mąż też gotuje, chyba trochę śmiesznie by w nim wyglądał, dlatego muszę znaleźć coś bardziej pasującego.

4. Parasolka na jesienne spacery to również ważna rzecz, szczególnie tu w Londynie. Parasolka z ciekawym motywem na pewno odwróci uwagę od ulewy z nieba.

5. Blender vitamix byłby idealny do robienia shaków, smoothie czy zup-kremów. Mam w tym momencie ręczny blender jednak wiem, że sprawienie sobie takiego urządzenia będzie dobrą inwestycją.

A wy macie jakieś marzenia, życzenia i listy do spełnienia?0 thoughts on “My TOP LIST #2”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3 × 1 =