OBIEKTYWne spojrzenie – listopad / grudzień (17)

Znowu opuściłam się z tygodniowym obiektywnym spojrzeniem. Trochę muszę się wam wytłumaczyć z tego. Jak wiecie Święta za pasem, trochę przemeblowań w domu było, wiele spotkań ze znajomymi, przeziębienie też mnie nie ominęło. Żyję w mieście gdzie nie ma na nic czasu i teraz to poczułam jak żyje się w biegu. 
Chce wam to jakoś wynagrodzić, więc przygotowałam kilka tygodni w zdjęciach by pokazać, że nie przeleżałam całego tego czasu w łóżku 🙂 


1. Dzisiejsza droga do pracy odbyła się pod hasłem “robienia fotek”. Nie mogłam się powstrzymać, gdyż dzisiaj była typowo Londyńska pogoda – mgła. Jak wiecie uwielbiam fotografować, niestety dzisiaj nie miałam aparatu ze sobą, mój telefon nie robi zbyt dobrych zdjęć, ale tak czy siak chciałam pokazać jak piękna jest natura. 


2. Oxford Street wieczorową porą jest cudowny, szczególnie podczas świątecznego okresu.
3. Super spędzony czas podczas spaceru w okolicy Aldgate i Whitechapel. Na zdjęciu poniżej ogrzewamy się przy elektrycznym kominku 🙂 A jeszcze niżej super malunki na murach, oknach i bramach. Niektórzy to dopiero mają talent!

4. Imieninowy prezent od męża – galareta z warzywami i pierogi ruskie, a to wszystko przyrządzone w 4 godziny. Nie wiem jakim cudem 🙂 

5. Na Covent Garden otworzyli ostatnio nowy sklepik “Muminkowy”. Coś pięknego! Wszystko co tam znajdziecie jest z motywem muminków. 

6. Pierwsze prezenty już zakupione, więc nie musiałam długo czekać na ich pakowanie. To jest moje ulubione zajęcie podczas Świąt. O pakowaniu prezentów pisałam ostatnio tutaj

7. Kartki Świąteczne też w przygotowaniu. Już niedługo zacznę wysyłać po rodzinie i znajomych w Polsce. A karteczki możecie zobaczyć na blogu Paste.love, gdzie również możecie zamówić kilka dla siebie.

8. Nie obyło się również bez smacznego jedzenia. Bananowo-gruszkowe smoothie (zdjęcia na drugim blogu o tu) i konfitura z żurawin na świąteczny stół, o którym też pisałam tu.0 thoughts on “OBIEKTYWne spojrzenie – listopad / grudzień (17)”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *