Taste of Christmas | Pakowanie prezentów #2

Muszę się Wam przyznać, że bardzo wkręciłam się w to pakowanie prezentów. Nigdy mi to nie przynosiło takiej radości jak w tym roku. Jak już wszystko zapakowałam, to zaczęłam robić ręcznej roboty prezenty by tylko coś zapakować i obdarować tym bliskich. 
Poniżej zobaczycie kilka kolejnych pomysłów na pakowanie prezentów. Poprzednią część możecie znaleźć tutaj
Zdjęcia przedstawione poniżej są w stylu vintage, więc kolory nie będą na nich takie jak na żywo.1. Pudełeczko owinięte papierem ze świątecznym motywem. Na górze umieszczona została kokardka, zrobiona również z papieru do pakowania prezentów, a do tego przyklejony na środku koralik. Wszystko w bieli i czerwieni. Czyż nie wygląda uroczo?

 2. Prezent owinięty papierem w świąteczne mikołaje. Na górze ułożona biała serwetka i wszystko przewiązane szarym, lnianym sznurkiem, do którego dołączony został bilecik z imieniem obdarowanego.


3. Prezent owinięty świątecznym papierem w biało-czerwone paski. A żeby było mało tego świątecznego akcentu, pakunek został obwiązany dodatkowo filcowym paskiem w choinki i gwiazdki.0 thoughts on “Taste of Christmas | Pakowanie prezentów #2”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

fourteen + 15 =