Taste of Christmas | Pakowanie prezentów

Nie lubię zostawiać kupowania i pakowania prezentów na ostatni moment, szczególnie wtedy, gdy mam jeszcze ugotować barszcz, zrobić uszka i śledzie w kilku smakach. Wczorajszy długi spacer po Oxford Street zaowocował w kilka fajnych prezentów. Dzisiejszy dzień mija pod tytułem “wielkie pakowanie prezentów”. Podczas pakowania przyszedł mi pomysł na ten wpis. Używając jednego papieru do pakowania, prezenty nie muszą wyglądać nudno. Zobaczcie jak ja to zrobiłam.

Użyłam:
– papier do pakowania prezentów ze świątecznym motywem
– czerwona tasiemka, wstążka
– karteczki do wpisania imienia obdarowanego
– nożyczki
– taśma klejąca
1. Prezent obklejony papierem, przewiązany tasiemką z pomponem. Pompon zrobiony z tej samej wstążeczki. Do tego dodana karteczka z imieniem.

2. Prezent obklejony papierem, przewiązany tasiemką z unikalnym zakończeniem. Po zawiązaniu supełka, końcówkę tasiemki rozdzieramy na wąskie paseczki. powstaje bardzo ciekawy efekt. Do tego dodana karteczka z imieniem.

Tak wyglądają oba opakowane prezenty z zupełnie innym wiązaniem (kokardką).

3. Prezent obklejony papierem, przewiązany tasiemką. Tym razem jest to zwykła kokardka, ale końcówki tasiemki są przeciągnięte nożyczkami, przez co powstała spiralka. Do tego dodana karteczka z imieniem.

Spodobało wam się?



0 thoughts on “Taste of Christmas | Pakowanie prezentów”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3 × 1 =