Plany na sierpień

Sierpień. Nowy miesiąc już się zaczął. To jednak nie przeszkadza w stworzeniu nowej listy planów na ten czas. Jeśli pogoda i żadne przeziębienie nie przeszkodzą to myślę, że wszystkie punkty zostaną zrealizowane.
 
nowe plany na sierpień
 
 
Cele na sierpień:
 
1. Bieganie – przynajmniej kilka razy w tygodniu, po ćwiczeniach w domu.
 
2. Ćwiczenia – chciałabym trzymać się ćwiczeń 6 razy w tygodniu i jeden dzień przerwy. Chcę robić już sprawdzone zestawy ćwiczeń, które w połączeniu z lekkim i zdrowym odżywianiem pomogą mi schudnąć, zbudować mięśnie i utrzymać dobrą kondycję.
 
3. Zdrowe odżywianie – od 2 dni gotujemy lekko, zdrowo i smacznie. Nie ma podjadania, bo nie mam już takiej ochoty. Czuję się już lżej, lepiej i nie jestem senna po posiłkach. Mamy zamiar ustalić sobie tygodniowe, miesięczne menu aby trzymać się wyznaczonych celów. Oczywiście zakupy tylko żywności nieprzetworzonej.
 
4. Zdrowy sen – chciałabym kłaść się spać najpóźniej o 22 tak by przespać 7-8 godzin. Taki sen pozwoli odpocząć ciału, odstresować się i wstać rano pełna sił.
 
5. Picie około 3 litrów wody dziennie – pomoże mi to nawodnić organizm, wypłukać toksyny i pomoże schudnąć.
 
6. Czytanie książek – przywiozłam kilka nowych książek i czasopism (Women’s Health, Zwierciadło) z Polski także każdą wolną chwilę, np. w pociągu, przeznaczam na zaczytywanie się. Chciałabym w tym miesiącu przeczytać przynajmniej 2 książki.
 
7. Podróżowanie – mamy lato i to świetny czas na wyjazdy, spacery, wycieczki. Trzeba tylko przygotować jakiś mały posiłek, zabrać butelkę wody i wygodne buty. A gdzie wyruszyć? Przed siebie!
 
8. Relaks w formie sportu – basen obok domu i korzystanie z kortu tenisowego to świetne metody na odstresowanie. W wodzie można się rozluźnić w przyjemnej wodzie, a podczas gry w tenisa wyszaleć podczas odbić piłki.
 
9. Relaks w domu – domowe spa podczas lata to chyba już konieczność. Duża powierzchnia ciała jest wystawiana na słońce, wiatr i szkodliwe zanieczyszczenia. Maseczki na włosy i twarz, domowe peelingi.
 
10. Randkowanie – szybka kawa po pracy, albo zamiast kawy shake lub wegańskie lody. Ale nic tak nie relaksuje, uszczęśliwia i motywuje jak spędzanie każdej wspaniałej chwili ze sobą.
 
 
A czy Wy postawiliście sobie już jakieś cele na ten miesiąc? Jeśli nie to nie traćcie czasu.
 
Pozdrawiam,0 thoughts on “Plany na sierpień”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *