Kro[wa(rzywa)]

W Warszawie jak dobrze wiecie nie trudno o miejsce z dobrym jedzeniem. Czasem gdy się wybieramy do stolicy to układamy jedzeniową trasę po nowych miejscach. Tym razem padło na burgerownie, ale nie taka zwykła bo w 100% wegańską. KROWARZYWA. Nie byłam początkowo przekonana by się tam wybrać gdyż wegetariańskie burgery nie zawsze są smaczne. No i muszę Wam powiedzieć, że i tym razem się nie zawiedliśmy. Jak już dotarliśmy na miejsce po długim spacerze, okazało się, że trzeba będzie trochę poczekać na jedzenie. Okazało się, że Krowarzywa jest miejscem bardzo popularnym w Warszawie. Kolejka była długa. Nie dziwię się gdyż jedzenie jest tam wyśmienite. Krótkie menu wypisane wysoko na ścianie. Kilka rodzai burgerów i kilka różnych sosów. Pierwszy gryz … i oniemialam z zachwytu. Był tak dobry, tak smaczny, tak idealny, że milion razy lepszy niż taki prawdziwy burger z mięsem.

Krowarzywa Veganburger

Adres: Hoża 42
            00-516 WarszawaA tak to wszystko wygląda:

 

I mają nawet lody wegańskie…

 0 thoughts on “Kro[wa(rzywa)]”

  • Wstyd się przyznać, ale jeszcze tam nie byłam 🙂 jakoś mi nie po drodze, w tej części centrum bywam bardzo rzadko… Ale muszę się w końcu wybrać na lody, burgery zostawię sobie na później, jakoś aparat ortodontyczny + jedzenie burgerów na mieście nie idzie mi w parze 🙂 podziwiam, jak ktoś potrafi.

  • Jaki wstyd? No co ty! W Warszawie jest tyle miejsc nowych pootwieranych, że nie wiem w jakim czasie można byłoby wszystkie sprawdzić.
    A tak poza tym to ja nie wiedziałam, że mieszkasz w wawie 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 × 5 =