Ikea | świąteczne propozycje dekoracji mieszkania

Kto nie kocha Ikei? Chyba nie znam takiej osoby. Jest tania i ma świetny design. Uwielbiam ją za to, szczególnie w okresie świątecznym, gdy trzeba przyozdobic jakoś mieszkanie. Nowa kolekcja w sklepach jest juz od dawna, mnie bardzo się spodobała. Już widzę w swojej wyobraźni jak będzie wyglądało nasze mieszkanie w okresie świątecznym. Będzie dużo świeczek oraz lampek choinkowych. Na pewno  biel i czerwień będą królować,  choć chciałabym dorzucić trochę czerni,  złota i brokatu. W domu będzie pachniało choinką, cynamonem z goździkami. Słodki zapach pomarańczy będzie wyłaniał się z kuchni w formie potraw, które sama przygotuje. Ale do rzeczy! Ja tu się rozmarzylam a miałam pisać o tym co ciekawego w tym sezonie znajdziemy w Ikei.
 
 
Świeczki, lampki
Świeczki w różnych kolorach i wielkościach. Lampki choinkowe, lampy wiszące lub stojące. Mnóstwo latarenek i świeczników oczywiście w świątecznych kolorach. Biel i złoto, to będą nasze kolory przewodnie podczas tych Świąt.

Ozdoby świąteczne
Bombek na choinkę znajdziemy bardzo dużo, na pewno każdy coś sobie wybierze. Stojące i wiszące dekoracje mieszkania są prześliczne, najchętniej kupiłabym je wszystkie.


Serwetki i ściereczki
Szału nie ma..ale jednak wybrałam coś dla nas. Serwetki kuchenne na pewno się przydadzą.

Kuchenne przedmioty
Pudełka zawsze się przydają i nie tylko w kuchni. Ja trzymam w nich różne szpargały. Małe szklaneczki są urocze, nie mogłam się powstrzymać przed zabraniem ich do domu. Można podać w nich gorącą czekoladę lub grzane wino. Taca w czarną kratę jest świetna, nie jest za duża.

Poduszki i koce
Wiecie jak najłatwiej i najszybciej zmienić wystrój mieszkania? Dodaj poduszki i koce na kanapę, fotel lub łóżko. W ten sposób można dodać koloru lub całkowicie przeobrazić wygląd pomieszczenia.
* wszystkie zdjęcia pochodzą ze strony IKEA
 
Kilka z tych przedmiotów znalazły miejsce już w moim domu i czekają do Świąt. Nie mogę się już doczekać nowego wystroju. 
 
 
 
A jak będzie u Was podczas Świąt? Kupujecie coś nowego do domu? W jakich kolorach planujecie wystrój? 
 


0 thoughts on “Ikea | świąteczne propozycje dekoracji mieszkania”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

5 − 3 =