Resztę życia chcę spędzić tylko z NIM

Po czym poznałam, że chce by ON spędził ze mną resztę życia?
Pierwszego dnia gdy go zobaczyłam pod moją szkołą wiedziałam,  że spotkałam faceta na resztę mojego życia. Wiem, byłam młoda, jednak takie rzeczy się czuje. I pierwsze co mi przeszło przez myśl w tamtym dniu, to to, że wezmę z nim ślub. I mogę to szczerze przyznać,  że była to miłość od pierwszego wejrzenia. Myślicie, że takie rzeczy się nie dzieją? A jednak.
 

Są takie rzeczy, które sprawiają że czujesz się wyjątkową i ta jedyna. Oto one:
1. Oczy. Jego oczy mnie przenikają na wylot. Spojrzy na mnie i doskonale wie kiedy mi źle i jaki mam problem. Wie co w danej chwili czuję. On się zakochał w moich a ja w jego oczach.
2. Dłonie/dotyk. Jego dotyk jest wspaniały.  Zawsze trzyma mnie tak jak nikt inny przedtem. Czuję się bezpiecznie i wiem, że żadnej krzywdy mi nie zrobi.
3. Szacunek. Szanuje mnie i inne kobiety, a to jest bardzo ważne. Szanuje wszystko to co robię, ludzi dookoła mnie i moje zdanie nawet jak jest inne lub sprzeczne z jego poglądami.
4. Opieka. Nie ważne czy jestem zdrowa czy chora, On jest przy mnie i wiem, że zawsze będzie. Czuję jego bliskość w trudnych dla mnie momentach. Jest zawsze gdy tylko go potrzebuję.
5. Dobroć. Nigdy nie znałam tak dobrego człowieka. Dla ludzi i zwierząt.  Nie krzywdzi, nie poniża, nie obraża. Wspiera, pomaga na ile tylko może.
6. Inspiruje. Jego optymizm i radość z życia przechodzi na innych. Zaraża poczuciem humoru i pozytywnym nastawieniem. Wspiera mnie w moich planach oraz pomysłach, czasem bardzo dziwnych.
 0 thoughts on “Resztę życia chcę spędzić tylko z NIM”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

four + ten =