Lista 10 ulubionych…

Wyzwanie blogowe_styczen
Witajcie w ten cudownie słoneczny poniedziałek. Zaczął się nowy tydzień a z nim nowe wyzwanie “5 dni do lepszego bloga” u Uli Phelep.
Nie mogłam się już doczekać następnej edycji. Jest to świetna zabawa, poznawanie nowych blogów no i oczywiście blogerów (blogerek).
 
 
Lista 10 ulubionych rzeczy, które uwielbiam robić z moim mężem:
 
1. Chodzić na randki. Nie ważne gdzie i o której godzinie. Może to być zarówno poranek jak i nocne wyjście. Może to być wyjście do parku na piknik, spacer po ulicach Londynu mocno się przytulając lub domowa kolacja przy świecach i nastrojowej muzyce. Może to być również wyjście do muzeum lub wspólnie oglądany wschód słońca na plaży. Randka, to coś, co pozwala nam nie zdziadzieć i eliminuje monotonię związaną z codziennym pracowaniem.
2. Wspólne gotowanie. Czas spędzony na wspólnym robieniu posiłków jest dla nas bardzo przyjemny. Zawsze uczymy się czegoś nowego od siebie. Ja zachwycam się jego smakami, a on moim przygotowywaniem potrawy z niczego. Nasze posiłki są robione z miłością i dlatego zawsze są wyśmienite.
3. Robienie niespodzianek. Najważniejsze by były one od serca, z nieprzymuszonej woli. Niespodzianki małe i te większe. Czasem jest to dobre słowo a innym razem mały drobiazg, kwiatek zerwany po drodze do domu lub liścik zostawiony w kieszeni.
4. Rozmowy. W naszym związku rozmowy są bardzo ważne. Dzięki nim szybko rozwiązujemy problemy i sprawnie ustalamy plany. Uwielbiam te bardzo długie rozmowy nocą, gdy jest cisza, siedzimy w łóżku i gadamy o niczym.
5. Masaż. Szczególnie w jego wykonaniu bo to lubi i się tym interesuje. Jego ręce leczą! Uwierzcie mi na słowo. Jego dotyk od razu usuwa mój ból głowy, relaksuje i uspokaja. Ja też nie jestem gorsza w tym, ale robię to sporadycznie.
6. Poranny uśmiech na twarzy. W wolny dzień gdy możemy sobie dłużej pospać, wstajemy zrelaksowani i pierwsze co widzimy to nasze uśmiechy, szczere, życzliwe i najpiękniejsze. To jego uśmiech z rana nastawia mnie pozytywnie na cały dzień.
7. Wzajemne zrozumienie i podnoszenie na duchu. Zdarza nam się gorszy dzień lub zdenerwowanie w pracy, dlatego ta druga osoba zawsze przytuli, wysłucha, pocałuje i powie miłe słowa. Kilka minut spędzone razem i od razu wszystko się wyjaśnia.
8. Podróże. Z nikim nigdy mi się tak dobrze nie podróżowało po Świecie. Doskonale wiemy co kto lubi, a czego nigdy nie zrobi. Nie ma nigdy konfliktów podczas wyjazdów. Potrafimy relaksować się w tym samym miejscu i czasie. Wspólne wyjazdy nas zbliżają i uskrzydlają.
9. Cisza. Czasem potrzebujemy ciszy, totalnego wyciszenia ciała i umysłu. Możemy siedzieć obok siebie nic nie robiąc. Możemy patrzeć na siebie nic nie mówiąc. Możemy tylko iść przed siebie za ręce. Ta cisza nie jest krępująca, jest uleczająca.
10. Plany na przyszłość. Kochamy planować nasze przyszłe wakacyjne wyjazdy, wspólny biznes, plany budowy domu i jego wnętrza. To jest takie przyjemne. Nakręcamy się nawzajem. Myślimy podobnie. Chcemy spełniać te same marzenia.
 
 
 


0 thoughts on “Lista 10 ulubionych…”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

fourteen + 14 =