Czego chciałabym się nauczyć w najbliższym czasie?

Nie mam jednej konkretnej rzeczy, której chciałabym się nauczyć. Wraz z moim rozwojem, każdym kolejnym dniem, miejscem zamieszkania, napotykanymi ludźmi na swojej drodze, wydarzeniami i nastrojem te rzeczy są inne i ciągle się zmieniają.
 
 
Oto moja lista 5 rzeczy jakich chce się nauczyć w najbliższym czasie:
 
1. Chcę być bardziej asertywna w pracy i w życiu osobistym, to by wiele ułatwiło i nie powodowało różnych spięć i problemów.
 
2. Chciałabym rozkręcić się z blogowaniem, zarabiać na nim, poznawać innych blogerów również w realu i uczęszczać na spotkania blogerskie w całej Polsce (a to wiązałoby się jednak z powrotem do kraju). Widzę wiele fantastycznych znajomości między blogerami i tak trochę tego Wam zazdroszczę 🙂
 
3. Chciałabym nauczyć się medytacji i totalnego wyłączenia się aby oczyścić umysł i odpocząć od wszelkich informacji napływających z zewnątrz, szczególnie tych negatywnych i zbędnych.
 
4. Chciałabym nauczyć się ładnie pisać i robić jeszcze lepsze zdjęcia. Chciałabym wejść na wyższy poziom obróbki zdjęć. Może jakiś ciekawy kurs?
 
5. Chciałabym posiąść wiedzę jak stać się lepszym człowiekiem. Nie chodzi mi o bycie lepszym od innych ludzi, bo każdy człowiek jest sobie równy i tak samo mądry i dobry, tylko o stanie się lepszą niż teraz jestem. Chcę doskonalić swoje zalety i mocne strony.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

sixteen + 9 =