Od Kuchni – lubelska restauracja

Kto jest z mojego rodzinnego miasta, którym jest Lublin, ten pewnie zna nowe kulinarne miejsce. 
Od Kuchni, bo o nim mowa, znajduje się na ul. Chopina 8. Jasny i nowoczesny wygląd restauracji, świeże i smaczne jedzenie z pewnością przyciąga klientów. 

Co proponują?
1. lekką i świeżą kuchnię
2. imprezy rodzinne i firmowe
3. specjalne zamówienia na święta i uroczystości
4. warsztaty kulinarne
…i wiele innych. Czyż nie zapowiada się ciekawie?
W menu restauracji znajdziecie kilka przekąsek, wspaniałe zupy, wykwintne dania główne, wymyślne sałatki i desery. Dzieci również mogą skosztować coś ciekawego ze swojego małego ale bardzo fajnego menu. Karta nie jest rozbudowana, nie znajdziecie tu kilkudziesięciu potraw i to bardzo dobrze, bo jak mówi sam kucharz wszystkie potrawy są robione ze świeżych i surowych produktów. Nie znajdziecie tam w kuchni żadnych gotowych produktów tylko do odgrzania w mikrofali. Tam nawet nie mają mikrofalówki. To wszystko można wyczuć w podawanych posiłkach. pięknie podane jedzenie, smaczne i zdrowe potrawy i jeszcze to coś co kucharz dodaje do każdego dania… miłość i pasję do gotowania. Uwierzcie mi, wiem co mówię. Mój mąż (kucharz) był zachwycony każdym zamówionym daniem. Ja również byłam wniebowzięta przy każdym kęsie. 
Jeśli nie mieszkacie w Lublinie ale jednak macie zamiar odwiedzić to miasto, to koniecznie zajrzyjcie do tej restauracji. Naprawdę warto! Ja to miejsce odwiedzę i to nie tylko jeden raz.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

five × 3 =