Moje wakacyjne wyzwanie fotograficzne

No dobra! Koniec tego dobrego. Koniec laby. Koniec opierdzielania. Czas się ruszyć do pisania nowych postów na bloga. Za dużo tego odpoczynku było.
Wakacyjne wyjazdy z jednej strony mnie bardzo inspirują, a z drugiej rozregulowują moje pisanie. Tak czy siak, nie ma co się nad sobą użalać tylko zakasać rękawy i brać się do roboty.
 
 
Uwielbiam robić zdjęcia na letnich wyjazdach. Zarejestrowane wspomnienia w formie fotografii, czy to na komputerze, czy wydrukowane na papierze lub zapisane na dysku, to chyba najwspanialsza rzecz jaką można mieć z wakacji. Zauważyłam jednak, że ostatnio coraz rzadziej sięgam po aparat, często zastępuje go telefonem. Wiadomo, że ani to dobra jakość, ani żadna radocha. Aby częściej łapać za lustrzankę, która już zaczyna zbierać kurz na regale, wpadłam na pomysł by zrobić na blogu Wakacyjne Wyzwanie Fotograficzne. Wymyśliłam kilkadziesiąt tematów związanych z wakacjami. Do końca wakacji, czyli do września chce wykonać je wszystkie, a później przedstawić je tutaj na blogu. Chciałabym dzięki temu wyzwaniu skupić się na poprawnym wykonywaniu fotografii oraz by były bardziej interesujące.
 
Oto lista 20 fotograficznych tematów.
 
 
Przyłączacie się do mnie? 
 
 
 
 


0 thoughts on “Moje wakacyjne wyzwanie fotograficzne”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 × 5 =