Hotel The Slow, Canggu, Bali

Obiecałam Wam kiedyś osobny wpis na temat hotelu The Slow, w którym zatrzymaliśmy się podczas pobytu na Bali. Hotelik ten mieści się kilkaset metrów (około 6 minut spacerkiem) od plaży w miasteczku Canggu.
Hotel The Slow jest pełen elementów lokalnej kultury i sztuki. W całym budynku z głośników usłyszycie muzykę z Radio Reverberation, tworzonej w Los Angeles.  Znajdziecie tam naturalne materiały jak drewno i beton, ale w połączeniu ze sobą wyglądają fantastycznie. Wnętrze jest w dość surowym klimacie ale bardzo przytulne.
 
 
 
 
Pokoje
 
Każdy pokój posiada duże okna sięgające od podłogi aż po sufit, co możecie zaobserwować na zdjęciach poniżej. Pokoje usytuowane na parterze mają dostęp do prywatnych mini basenów. Meble tworzone są u miejscowych stolarzy i tylko z własnych, naturalnych produktów.
W pokoju dostępne jest łóżko typu king-size lub dwa pojedyncze, miejsce wypoczynkowe, gdzie znajduje się stolik i kanapa oraz mini barek z produktami tworzonymi specjalnie dla tego hotelu.
Pokoje mają piękne dekoracje w postaci obrazów, posterów i zdjęć. Są też piękne rośliny i wiele różnych oświetleni ściennych.
Na sufitach zamontowane są głośniki, z których leci muzyka, taka sama jak w całym budynku. Można jej głośność ustawiać w zależności od własnych upodobań, używając pokręteł na panelu sterującym.
W całym budynku jest bezpłatny dostęp do internetu.
 
 Łazienka
 
Łazienka mieści się zaraz za łóżkiem i jest to wg mnie łazienka z garderobą, gdyż cała jedna ściana zajmuje wielka szafa.
W tym pomieszczeniu znajduje się prysznic ze strumieniem deszczowym, długi blat ze zlewem, toaleta oraz wielkie lustro.
Do dyspozycji gości są organiczne kosmetyki umiejscowione pod prysznicem i przy zlewie.
W łazience jest też ogromne okno, które pokryte jest mleczną okleiną. Dzięki temu nic nie widać z zewnątrz ale wpada do wnętrza bardzo dużo światła.
 
 Restauracja i jedzenie
 
Na parterze hotelu The Slow znajduje się restauracja i miejsce wypoczynkowe. Wszędzie jest dostęp do internetu, więc można popracować i coś przekąsić.
Urzekający jest wygląd tej części restauracyjnej. Jest dużo drewnianych stołów, krzeseł i ław. Wszystko wykonane z naturalnych materiałów. Jest też dużo roślin, stojących na podłodze i wiszących na ścianach. Przestrzeń wydaje się bardzo przytulna.
O każdej porze dnia można zamówić coś do picia i jedzenia. Posiłki robią na miejscu i również z miejscowych ekologicznych i świeżych produktów. Dania są bardzo wyszukane, pięknie podane i przepyszne.
Można także zamówić jedzenie z dostawą do pokoju, co też jest świetnym rozwiązaniem.
 
 Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

siedem + dziewięć =