Spacer po Lublinie | wąwóz

Spacer po Lublinie | wąwóz

Spacer sprzed kilku dni po lubelskim wąwozie zaowocował fantastycznymi zdjęciami. 

Nie planowaliśmy jakiegoś dłuższego spaceru, bo Leon był lekko zakatarzony. Pogoda była jednak taka piękna, było ciepło i słonecznie, że jednak skusiliśmy się i wyszliśmy na kilkunastominutowy spacer. 

Wybór padł na pobliski wąwóz. Już z oddali ujrzałam poletko kwitnących kwiatów, ale nie byle jakie poletko. Było ogromne i w dodatku z  moich ulubionych kwiatów, których nazwy nigdy nie mogę zapamiętać. Ich delikatne płatki kierowały się w stronę mocno grzejącego słońca. Widok był niesamowity. Nie potrafiłam oderwać od nich wzroku. Od razu chwyciłam za telefon aby zapisać ten widok na dłużej. Cudownie ciepłe promienie słońca oświetlały różnokolorowe kwiaty. Aż nie mogłam uwierzyć w to co widzę i jakie mnie szczęście spotkało. 

Nie tylko mnie ten zjawiskowy widok zachwycił. Wszyscy spacerowicze zatrzymywali się obok nas aby popatrzeć na przecudowną rabatę i pozachwycać się nią choć przez chwilkę.

Nawet nie wiecie jak to człowiek potrafi się pozytywnie nastroić i zauważa, że tak niewiele mu potrzeba by być szczęśliwym. 

kwiaty kwiaty w wawozie poletko kwiatow kwiat piekne kwiaty spacer po lublinieDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6 + 1 =