O mnie i o blogu

HEJ! Nazywam się Basia.

  Jestem 32-letnią artystką, fotografem i blogerką.

  Jestem szczęśliwie zakochaną żoną i świeżo upieczoną mamą syna Leona.

  Od kilku lat tego bloga prowadzę prosto z Londynu. Podczas pisania na blogu moje życie zaczęło diametralnie się zmieniać. Dzięki niemu poznałam wiele interesujących i inspirujących ludzi, stale rozwijam swoje zamiłowania i uczę się nowych rzeczy.

 

Lubię: fotografować, zdrowo i smacznie jeść, podróże, ładne i przytulne wnętrza domów, przesiadywać w kawiarniach gdzie popijam cappuccino, rękodzieło, piękne przedmioty i stawianie sobie nowych celów.

 

Co znajdziesz na moim blogu?

  Na moim blogu zobaczysz piękne fotografie, przepyszne i łatwe do wykonania przepisy, porady o podróżowaniu, rekomendacje miejsc restauracji i hoteli, w których byłam. Znajdziesz trochę życiowych porad, projekty DIY oraz inne lifestylowe wpisy z dnia codziennego mojej rodziny.

 

  Moimi czytelnikami są zarówno kobiety jak i mężczyźni w przedziale wiekowym 18-24, 25-34, 35-44, którzy szukają odpowiedzi na nurtujące ich pytania. Są to ludzie lubiący oglądać piękne zdjęcia lub tacy, którzy chcą zobaczyć jak żyje się w wielkim mieście. Pokazuję im blaski i cienie życia w tak dużym mieście, zakamarki różnych dzielnic, plusy i minusy życia z dala od rodzinnego miasta. Jednak podstawą mojego blogowania jest ukazanie czytelnikom mojego codziennego, prostego życia, które nie zawsze jest takie łatwe jakby się wydawało.