New day

Czy nie każda z nas chciałaby wyglądać dobrze? Czuć się świetnie w swoim ciele? Być aktywna fizycznie i być zdrowa?

Oczywiście, że tak!

Dziewczyny, zabieramy się za siebie! Nie ma czasu do stracenia! To nieważne, że już lato się zaczyna. Będziemy ćwiczyć, walczyć ze zbędnymi kilogramami i słabą wolą. Czerwiec jest miesiącem zmian. Wielkich zmian. W czerwcu jest ciepło, wiec wychodzimy na dwór trochę się poruszać. W czerwcu są nowalijki, więc mamy miliony pomysłów na ciekawe i lekkie dania. W czerwcu jest słońce, więc wychodzimy opalać się, biegać i pływać w jeziorku. W czerwcu spotykamy się z przyjaciółmi, planujemy wspólne wycieczki. Nie ma na co czekać! Dziewczyny w tym miesiącu dajemy z siebie wszystko!


Ja postanowiłam właśnie w tym miesiącu zadbać o siebie. Pojawi się dieta, ruch na świeżym powietrzu (bieganie, długie spacery) oraz w domu (skakanka, ćwiczenia). Znajdzie się też coś dla duszy – joga (przynajmniej 2 razy w tygodniu). Pamiętam również o swojej skórze i dobrym samopoczuciu, czyli będą masaże, domowe maseczki i kremy. Chcę przejść w 100%, a może i nawet na 1000% w oczyszczanie umysłu i ciała. Chcę być silna i pełna energii. Chcę pokazać sobie, że dam radę wytrzymać. 
Na początku moja dieta będzie czysto witariańska (surowe owoce i warzywa). Duża ilość wody z cytryną i zielone soki wykonywane w domu. Przeróżne sałaty i sałatki oraz owocowe smoothie. Nie zabranie również słodkości – surowe desery, ale o nich innym razem.

Dzisiaj po pracy jem Quesadillas z chorizo. Delektuję się każdym kęsem. Wyczuwam miękkie ziemniaki, podsmażoną cebulkę oraz ciągnący się do nieba ser. Zapamiętuję każdy smak, gdyż wiem, że długo nie pozwolę sobie na taką potrawę. Zwieńczeniem dzisiejszego dnia będzie grill z przyjaciółmi. A od jutra nowy dzień i nowe życie przede mną.

3majcie kciuki

* zdjęcia mojego autorstwa
0 thoughts on “New day”

  • You aгe so inteгeѕting! І ԁo
    not belieνe I've truly read a single thing like that before. So good to find somebody with a few genuine thoughts on this subject. Seriously.. many thanks for starting this up. This site is something that's
    needed on thе web, someοne with a littlе oгіginality!

    Herе iѕ my ωeb-site: mortgage quеstions *http://topmortgagequestions.com*

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

twelve + 8 =