Eko pędzelki

Wszyscy w Anglii dobrze znają i kochają Boots’a. Są to apteki i sklepy kosmetyczne w jednym. Zawsze są w nich świetne promocje i wyprzedaże. Na przykład ostatnio są w promocji dobrze wszystkim znane i kochane kosmetyki do pielęgnacji włosów Aussi (3 sztuki  w cenie 10 funtów). Ostatnio buszując po sklepach natknęłam się na promocję pędzli do makijażu formy Ecotools. Znałam je już w Polsce, ale były dla mnie za drogie. Tutaj była okazja, przy zakupie 2 sztuk pędzli, ten drugi tańszy jest w 1/2 ceny. Długo nie musiałam się zastanawiać. Od razu zabrałam się za szukanie odpowiednich dla mnie.

 Wybrałam takie oto dwa pędzle:

1. Domed Bronzer. 1229. Pędzel gruby i szeroki do nakładania brązerów i rozświetlaczy. Ja stosuję go również do aplikowania pudru w kamieniu. Jest bardzo miękki i delikatny. Bardzo przyjemnie się nim nakłada kosmetyki. Jestem z niego bardzo zadowolona. Cena: 9.99 funta.


2. Flat Foundation. 1202. Pędzel płaski do nakładania mokrych (kremowych) kosmetyków. Chyba nie bardzo wiem jak się nim posługiwać i dlatego jak na razie nie jestem z niego zadowolona. Może to kwestia czasu i informacji jak się nim malować. Ja nakładałam nim podkład i korektor na twarz. Lepiej wychodzi mi to jednak palcami niż pędzlem. Jednak będę próbować dalej. Cena: 7.99 funta (w promocji kosztował mnie 3.99).

Każdy z pędzli pakowany jest w saszetkę, w której możemy przechowywać. Według mnie jest to bardzo fajny pomysł i na pewno wygodny jeśli chodzi o podróże, gdyż wtedy się nie pobrudzą i nie zniszczą. 

Jeszcze jedno, nie wiem jak powinnam dbać o te pędzle, jak je czyścić. Jeśli wiecie coś na ten temat to komentujcie.

A wy jakie macie doświadczenia związane z tymi pędzlami? Możecie mi coś poradzić?

Na koniec chcę Wam przypomnieć o funpage’u na facebooku. Musiałam zmienić jego adres, ale już wszystko jest ok, więc zapraszam 🙂

* zdjęcia mojego autorstwa


0 thoughts on “Eko pędzelki”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

18 − 16 =