OBIEKTYWne spojrzenie – wrzesień (13)

A to was dzisiaj zaskoczyłam, co? Zawsze podsumowanie tygodnia robię w poniedziałki, maksymalnie we wtorek. A tutaj niedziela i mój cykl OBIEKTYWne spojrzenie. 

Tydzień ten był bardzo pracowity. Prawie nie miałam czasu dla siebie, dlatego też moja dieta i ćwiczenia odeszły na dalszy plan. Ale za to spędzam dużo czasu z siostrzenicą, która niedługo skończy 3 latka i usiedzieć na miejscu nie potrafi (ale to chyba jak każde dziecko). A więc latam i latam, jestem wszędzie, robię wszystko tylko czasu na odpoczynek i na sen mi brakuje.

Śniadaniowy deserek, o którym pisałam już tutaj. Aż ślinka cieknie na sam widok, prawda?

Sezon zbierania kasztanów rozpoczęty! Mnóstwo kasztanów wyzbieranych z siostrzenicą czekają na jesienne dekoracje. Już nie mogę się doczekać aż wam je pokażę. 
Kupiona ramka w charity shop za grosze, ma śliczny ornament, ale kolor nie ten, dlatego też czeka na swoją kolej do odpicowania 😉


Uwielbiam mgliste poranki. Niby taka pogoda powinna być typowo londyńska, ale niestety rzadko można ja zobaczyć. A szkoda.
Nienawidzę wychodzić rano z domu gdy jest jeszcze ciemno. Skończyły się już długie i ciepłe dni. Przyszła jesień. Teraz trzeba nakładać czapki i kurtki.

Miło spędzony czas na spacerze, zbieranie kasztanów i kolorowych liści to tylko z siostrzenicą 🙂 Uroczy plecaczek w kształcie truskawki. Jest boski!


Szkoda, że to zdjęcie nie odzwierciedla kolorów jakie były podczas wschodu słońca. To było coś niesamowitego. Takiego nieba jeszcze nigdy nie widziałam. Tutaj zdjęcie zrobione było w pośpiechu i telefonem, wiec jakość jest tragiczna, ale cóż…

Blogi:

Mo znacie pewnie nie od dziś. W tym poście pokazała jak można w szybki sposób przerobić stare ciuchy (a w tym wypadku kurtkę). A do tego jej cudowny komin, ach… chyba spróbuje sama taki zrobić.

Na blogu Actually, You Can! znajdziecie świetne plakaty dające wielkiego kopniaka w cztery litery. Można je powiesić na ścianie, włożyć do ramki lub umieścić na pulpicie komputera. Każdego zmotywują do działania, realizacji swoich planów i celów. Który wam się najbardziej podoba? Bo mi chyba wszystkie.

Filmiki: 

O tym jak można przemienić mieszkanie w zależności od sezonu, pory roku. mieszkanie w naturalnych kolorach to moje marzenia. 

Niecodzienny sposób na przemianę zwykłego mebelka. Uroczo wyszło siostrom z ABS.

Jeśli chcecie się dowiedzieć o życiu w Anglii to możecie obejrzeć dwa filmiki o wszystkim co ważne i mniej ważne, dziewczyny poruszają różne tematy, warto obejrzeć 🙂 pierwszy tutaj, drugi tutaj.


Filmy i seriale:

Ostatnio oglądam serial “W garniturach” (Suits). Serial toczy się w jednej z najlepszych firm adwokackich na Manhattanie. Bardzo mnie wciągnął i nie tylko ze względu na przystojnych prawników 😉
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

7 + 17 =