Moja lista Top 10


Lubicie oglądać filmy? 
– Ja bardzo.

Macie swoje ulubione filmy, które możecie oglądać non-stop, nie ważne kiedy, nie ważne gdzie? A czasem wydaje wam się, że są kiczowate, nijakie, beznadziejne? Ale i tak je kochacie i oglądać po wsze czasy będziecie?
– Ja mam. Oto i one:


Top lista 10 ulubionych filmów:


1. Saga zmierzch


Uwielbiam wszystkie części za tą piękną miłość, muzykę i efekty. Akcja dzieje się w pięknym miejscu, które chciałabym kiedyś zobaczyć na własne oczy. Wydaje mi się, że te filmy spodobają się komuś, kto kiedyś przeżył lub chce przeżyć tak cudowny romans.

 


2. Transformers


Nie wiem dlaczego lubię te filmy, może za akcję, może za takie nieprawdopodobne maszyny. Jakoś tak zawsze mi miło się to ogląda i zawsze się śmieję jak w ostatniej części dziewczyna głównego bohatera, po wszystkich walkach, tarzaniu się, upadaniu jest nadal czysta w swoim białym ubranku i w szpilkach na nogach 🙂

3. Szklana pułapka

Ach ten Bruce Willis… od ładnych parunastu lat ten film leci zawsze w święta i zawsze go oglądam. Uwielbiam patrzeć na ratującego życie niewinnych ludzi John’a McClane’a. A Willis jest im starszy tym fajniejszy.

4. Kroniki Riddicka

Te filmy lubię tylko dzięki głównej postaci. Tak, Vin Diesel to kolejny ulubiony aktor. No i jeszcze za te jego magiczne oczy. I proszę nie śmiejcie się ze mnie 🙂 


5. Szybcy i wściekli

Uwielbiam piękne i szybkie samochody. Chciałabym móc jeździć jednym takim cackiem. Poza tym lubię jak coś się dzieje, a tam dzieje się i to dużo i szybko. No i Vin Diesel też tam jest.6. Eat, Pray, Love

Książki jeszcze nie czytałam, ale w filmie się zakochałam. Od razu, od pierwszego obejrzenia. Kocham go za Julię Roberts, za Javiera Bardem, za muzykę, za piękne miejsca, za miłość do włoskiego jedzenia i polubienie większych rozmiarów ubrań, bo przecież to nie one są najważniejsze w życiu. Dzięki Liz Gilbert zamarzyły mi się miesięczne wakacje w Rzymie.


7. The Proposal


Bardzo lubię Sandrę Bullock, szczególnie w komediach. Jest piękna, zabawna. Można się pośmiać na tym filmie. Mimo, że nie przepadam za Ryanem to tutaj wyszedł nawet, nawet.
8. The Devil Wears Prada

Świetna rola Anne i Meryl. Dużo mody. Ciekawa i zabawna historia. Film jest lekki. Lubię fragment, gdy Andy przemienia się z brzydkiego kaczątka w piękną i młodą kobietę.


9. Vicky Cristina Barcelona 

Cudowna muzyka, dzięki której można się zakochać w hiszpańskich rytmach. Ciekawy film ze świetną obsadą. 


10. Sex and the City

Interesujące życie czterech przyjaciółek na Manhattanie. Mnóstwo ciuchów, rozmów na babskie tematy i facetów. Serial zaczęłam oglądać ze względu na ubrania i buty jakie nosiły bohaterki, a później nagrali filmy i tak już pozostała ta miłość do nich 🙂 No i zawsze byłam za Mr Bigiem.

* wszystkie zdjęcia pochodzą z tej strony0 thoughts on “Moja lista Top 10”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 × five =