Jestem w ciąży!

Jestem w ciąży!
Od kilku miesięcy czekałam na ten moment i pomimo ujrzenia na teście ciążowym dwóch intensywnych kresek, było to dla mnie ogromnym zaskoczeniem.
 
 
13.10.2017r.
Druga w nocy.
Obudziłam się by skorzystać z toalety i pomyślałam, że przy okazji mogę zrobię test. Chwilę po jego użyciu zobaczyłam dwie grube, przepięknie granatowe kreski (to był najpiękniejszy kolor jaki kiedykolwiek widziałam). Nie mogłam w to uwierzyć! Przez chwilę myślałam, że to jednak jest sen. Serce zaczęło bić szybciej ze szczęścia i niedowierzania, szybko pobiegłam do łóżka obudzić męża i pokazać mu pozytywny wynik testu.
 
Może środek nocy nie był najodpowiedniejszym momentem na przekazywanie takich wiadomości, szczególnie że za 3 godziny mieliśmy wstawać do pracy. Jednak nie dałabym rady wytrzymać z tym do świtu. (Kiedyś planowałam sobie, że jeśli przyjdzie taki moment w naszym życiu inaczej poinformuję męża, jednak emocje biorą górę i w rzeczywistości wszystko wychodzi inaczej.)
Nie mógł uwierzyć w to co widzi, myślał, że nadal śni. Oboje się popłakaliśmy i już do rana nie mogliśmy zasnąć z tego podniecenia. Cały dzień chodziliśmy jak zombie ale niesamowicie uradowani.
 
Wcale nie martwiłam się tym, co dalej będzie, jak sobie poradzimy, co będzie z moją pracą, co z naszym powrotem do Polski. Byłam raczej w szoku, że to już się dzieje i że to stało się tak szybko.
 
Na informowanie bliskich chcieliśmy poczekać do pierwszych badań i USG. Zaraz po wyjściu z gabinetu do USG i ujrzeniu najpiękniejszej istoty na świecie, poinformowaliśmy rodzinę. Płakali ze szczęścia tak samo jak ja.
 
Jestem bardzo rozradowana i podekscytowana nowym rozdziałem w naszym życiu! Już nie mogę się doczekać co będzie działo się dalej.


0 thoughts on “Jestem w ciąży!”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

10 + four =